Nejnovější recenze ze sekce Fotodoplňky

Ověřený zákazník Aaron Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2014

Zakoupeno v Aaron

• Bez problémová montáž, vše má správné rozměry.
  • Povrchová úprava není shodná s povrchovou úpravou
  • objektivů L firmy Canon, na které je objímka určena.
  • Odstín trochu do žluta a jiná - hrubší textura.

Celkově jsem , co se týče funkce spokojen.
Co se vzhledu týče, ještě je co zlepšovat.

Pixel Stativová objímka B (B) Canon

Pixel Stativová objímka B (B) Canon

Ověřený zákazník Digiobchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. června 2014

Zakoupeno v Digiobchod.cz

• Nesedí udávaný rozměr!!!!

Nepoužitelné!!!

Ověřený zákazník Aaron Ověřený zákazník

Přidáno: 30. června 2012

Zakoupeno v Aaron

• Rozhodně cena

Zvolil jsem si tuto objímku k EF 200/4 L USM pro to,abych ušetřil namáhání bajonetu těla a lepší stabilitu na stativu.Nerozumím tomu,proč originál od Canonu stojí téměř 5-ti násobek.(ale možná provádí Canon spoustu crashtestů a to jak známo se projeví na ceně:)
Na objímce je větší vůle v pantu,než by byla nutná,ale po montáži na objektiv sedí objímka jak přikovaná.Jestli se bude vůle zvětšovat nemůžu po krátkém používání posoudit,ale vzhledem k nízké hmotnosti objektivu a frekvenci jeho používání na stativu je to pro mě zanedbatelný detail.Jinak na mě pant působí robustně,že něco vydrží.
Pokud bych měl hodnotit celkové "řemeslné" zpracování a povrchovou úpravu,tak známkou 3.
Odlitek nahrubo obroušený a nastříkaný barvou.To obroušení je pod barvou znát,ale pro mě nepodstatné.Důležité je,že objímka je pevná,nijak se nekroutí,dotahování-povolování šroubu je taky v pořádku.Vnitřní povrch-objímky je ošetřen materiálem podobnému tomu ze vnitřku
slunečních clon L objektivů.
Co dodat?Cena je ve srovnání s originálem více než příznivá a výrobek je to dobrý.Já bych jej za ty peníze nevyrobil:-)

Zobrazuji 41 - 43 ze 43 recenzí 1 2 [ 3 ]