Pixel Stativová objímka A II (W) Canon

Druh příslušenství
objímky

• , zakoupeno v Aaron

• Bez problémová montáž, vše má správné rozměry.
    • Povrchová úprava není shodná s povrchovou úpravou
    • objektivů L firmy Canon, na které je objímka určena.
    • Odstín trochu do žluta a jiná - hrubší textura.

Celkově jsem , co se týče funkce spokojen.
    Co se vzhledu týče, ještě je co zlepšovat.

• Rozhodně cena

Zvolil jsem si tuto objímku k EF 200/4 L USM pro to,abych ušetřil namáhání bajonetu těla a lepší stabilitu na stativu.Nerozumím tomu,proč originál od Canonu stojí téměř 5-ti násobek.(ale možná provádí Canon spoustu crashtestů a to jak známo se projeví na ceně:)
    Na objímce je větší vůle v pantu,než by byla nutná,ale po montáži na objektiv sedí objímka jak přikovaná.Jestli se bude vůle zvětšovat nemůžu po krátkém používání posoudit,ale vzhledem k nízké hmotnosti objektivu a frekvenci jeho používání na stativu je to pro mě zanedbatelný detail.Jinak na mě pant působí robustně,že něco vydrží.
    Pokud bych měl hodnotit celkové "řemeslné" zpracování a povrchovou úpravu,tak známkou 3.
    Odlitek nahrubo obroušený a nastříkaný barvou.To obroušení je pod barvou znát,ale pro mě nepodstatné.Důležité je,že objímka je pevná,nijak se nekroutí,dotahování-povolování šroubu je taky v pořádku.Vnitřní povrch-objímky je ošetřen materiálem podobnému tomu ze vnitřku
    slunečních clon L objektivů.
    Co dodat?Cena je ve srovnání s originálem více než příznivá a výrobek je to dobrý.Já bych jej za ty peníze nevyrobil:-)

Druh příslušenství
objímky

Pixel Stativová objímka A II (W) bílá pro Canon -

Neoriginální stativová objímka je vyrobena z vysoce kvalitní a lehké slitiny v kombinaci s filcem z vnitřní strany. Objímka se upevňuje na standardní závit stativu 1/4 ".

Technická specifikace: uchycení na standardní stativový zavit 1/4 " vnitřní průměr objímky asi 65 mm

Kompatibilní objektivy:

Canon EF 70-200mm f/4L IS USM

Canon EF 70-200mm f/4L USM

Canon EF 300mm f/4L IS USM

Canon EF 400mm f/5,6L USM .

• , zakoupeno v Aaron

• Bez problémová montáž, vše má správné rozměry.
    • Povrchová úprava není shodná s povrchovou úpravou
    • objektivů L firmy Canon, na které je objímka určena.
    • Odstín trochu do žluta a jiná - hrubší textura.

Celkově jsem , co se týče funkce spokojen.
    Co se vzhledu týče, ještě je co zlepšovat.

• Rozhodně cena

slunečních clon L objektivů.